Späť...
Tricksters mini field

20.10.2008 13:29

Krásne počasie a tri výborné tímy sa stretli v Sobotu 18.10 aby spoločne vytvorili krásne popoludnie. Na nultom ročníku Tricksters minifieldu, ktorí organizovali Tricksteri, sa zišli okrem nich aj Bratislavské netopiere a Cherokees z Viedne.

V prvom zápase sa stretli Tricksteri práve s indiánmi. „Oranžoví“ sa pustili do súpera hneď od začiatku bez zľutovania a postupne pridávali jeden gól za druhým. Keďže súperovým hráčom sa gól dať nepodarilo, stretnutie skončilo jasným víťazstvom Tricksters Lacrosse Team-u v pomere 11:0.

Druhý zápas obstarali Bratislavskí Bats a Cherokees. Toto stretnutie bolo naozaj zaujímavé a vyrovnané. Od úvodných minút viedli Bratislavčania, ale indiánom sa vždy podarilo znížiť, resp. vyrovnať. Jedno či druhé mužstvo sa striedalo vo vedení. Po vedúcom góle Cherokees v poslednej minúte záverečnej štvrtiny sa zdalo, že stretnutie skončí ich víťazstvom. Pár sekúnd pred koncom však individuálne prenikol Zifčák a vyrovnal na konečných 8:8.

V poslednom zápase dňa, sa proti sebe postavili dva tímy z hlavného mesta Slovenska. Stretnutie začali lepšie Tricksteri, ktorí otvorili skóre a v každej štvrtine okrem poslednej vsietili dva góly. Za stavu 6:0, sa ozvali konečne aj netopiere, aby znížili na 6:2. Potom zaúradoval opäť útok Tricksterov a zvýšil na 7:2. Zrejme pod vplyvom jasného vedenia Tricksteri záver vypustili a dovolili Bats vsietiť ešte 2 góly, ktoré však už nič nezmenili na tom, že Tricksters porazili Bats 7:4.