SLOVENSKÁ LAKROSOVÁ FEDERÁCIA - SLF

[ Skočiť na obsah ] [ Skočiť na navigáciu ]

SLF

Späť...
Slovensko sa v prípravnom boxlakrosovom zápase stretli s Rakúskom

11.11.2018 16:10

Slovensko sa v prípravnom boxlakrosovom zápase stretli s Rakúskom

  

Včera sa hral prípravný zápas na Boxlakrosové Majstrovstvá sveta vo Vancouveri, kde si naši domáci chalani pod hlavičkou Bratislava Bats pozvali výber Rakúska. Rakúsky chalani hrajú hlavne Fieldlakros a iba tento rok sa viacej zaujímajú o Boxlakros, na druhú stranu výber Slovenska mal tiež niekoľko hráčov ktorí po prvý krát hrali zápas.

Do prvej polovice zápasu jednoznačne lepšie nastúpili naši domáci chalani, keď sa im hneď od začiatku podarilo dostať niekoľko gólový náskok. Rakúsky výber bol však bojovný a hneď ako naši nedohrali súboj alebo spravili zásadnú chybu v obrane dostali z nej gól. V druhej štvrtine sme sa snažili tlačiť na rýchle brejky, ktoré nám ale nie vždy vychádzali a v útoku sme sa moc nezohriali. Tiež ani nepomohlo že sa pri nešťastnom doskoku zranil Denis Engliš, jeden z ťahúnov útoku, ktorý odohral iba prvú polovicu.

Naši chalani sa asi zľakli že im bude chýbať jeden z hlavných útočníkov, pretože počas tretej štvrtiny sa k ničomu nedostali. Rakúsko neustále tlačilo a potrestalo každú chybu. V útoku to nebolo o nič lepšie, keď sa nám nepodarilo asi štyrikrát vystreliť do časového limitu 30 sekúnd. Rakúsko bolo v tejto štvrtine jednoznačne lepší tím a dokonca sa dosali do vedenia 9:8.
V poslednej štvrtine sa však naši chalani znova upokojili, začali hrať svoju hru a Rakúsko ku žiadnemu ďalšiemu gólu nepustili. Naším sa podarilo spraviť niekoľko rýchlych a pekných brejkov s prihrávkou cez celé ihrisko, vďaka čomu sme sa dostali do vedenia. Slovenský chalani nakoniec vyhrali 12:9.

Ďakujeme Rakúskej reprezentácií a už sa tešíme na ďalší prípravný zápas.

Späť...KALENDÁR PODUJATÍ

« September 2019 »
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
domavonkunehrá sa

ODOBERAŤ OZNAMY

Váš e-mail

design by lacrosse
        


PARTNERI

Sponzorovan hosting od spolonosti WebSupport.sk

Main menu